späť

ZADNÉ NÁPRAVY - Peugeot/Citroen

Zadná náprava a časti zadnej nápravy vo výhodných cenách pre autá zn.
PEUGEOT 106, 206,306, 307,308, Partner
CITROEN AX, Xsara, Xsara Picasso, Berlingo

Zadné nápravy máme SKLADOM - nové aj repasované

aktuálne ceny zadných náprav nájdete v našom e-shope,
v záložke: UNIVERZÁLNE DIELY   E-SHOP SIHO
Pri zakúpení nápravy a polonápravy – po oprave, účtujeme zálohu  120 Eur s DPH.  Starú nápravu nám vrátite v stave v akom je, nerozobratú a vaša záloha Vám bude vrátená, ak nie sú zlomené torzné tyče a ramená nemajú nadmernú vôľu opotrebovanosti. Zadné ramená nie sú opraviteľné – nie je ich možné regenerovať. Po obvode je tenká stena – po zaťažení praskne. Cena za rameno alebo tyče sa účtuje podľa značky auta uvedené v letáku. Do  nápravy vkladáme nové diely, 2ks bolcne – čapy, sadu ihličkových ložísk 2ks.

 

Výmenu ZADNEJ NÁPRAVY je možné zrealizovať tromi spôsobmi:

 

1. Zašlete nám VAŠU  nápravu a my ju zašleme na opravu a vrátime Vám ju naspäť, trvá to min. 4 pracovné dni. Zálohu neúčtujeme. Zistíme skutočný stav nápravy a časti , ktoré nebudú použiteľné, si musíte dokúpiť. Silentbloky, gumové časti nemeníme, vkladáme nový kus len ak tam nie je a odpočíta sa zo zálohy.

 

2. Zašleme Vám našu nápravu po oprave, zúčtuje sa záloha za vrátenie Vašej starej nápravy. Auto máte okamžite pojazdné a obratom nám zašlete  starú nápravu, ktorú zasielame na opravu. Zistíme v akom stave sú torzné tyče a ramená. Presne vyhodnotíme opravu Vašej nápravy, ktorú Vám dodatočne vyúčtujeme. Nepoužiteľné diely Vašej nápravy vraciame na požiadanie – osobne alebo UPS.

 

3. Môžete sa objednať telefonicky na výmenu nápravy. Samotná výmena nápravy stojí od 120 Eur s DPH a pokladničným dokladom.


Vážený vodič, sme profesionálny tím, ktorý dokáže vytvoriť produkt vysokej kvality, s nami vybranými servismi, ktoré sa špecializujú na určité generálne opravy. Záručná doba 2 roky. Nepoužiteľné diely Vašej nápravy na Vaše želanie vraciame – osobne alebo UPS. Všetky hore uvedené autodiely sú skladom. Zadné nápravy zasielame doručovateľskou službou UPS. Preprava je účtovaná min.11,- Eur – záleží od hmotnosti. Po dohode s predajcom nám starú nápravu zašlete UPS.