späť

SIHO autodiely

Spoločnosť SIHO s.r.o. bola založená v 1996 ako rodinný podnik p. Horvata. Postupne sa firma rozrástla a momentálne v nej pracuje 9 ľudí. Spoločnosť SIHO s.r.o. začínala ako malá predajnička prevažne pre koncových zákazníkov, ktorí si vedeli kúpiť autodiely do francúzskeho auta a nemuseli ísť do originál predajne. Od vtedy sme v Košiciach známi ako odborníci na náhradné diely pre autá Citroen, Peugeot, Renault. Časom sme náš sortiment rozšírili o náhradné diely pre autá značky ŠKODA a všetky európske a ázijské autá. Naša klientela sa z lokálnej stala celoslovenská. Dodávame diely pre servisy, opravovne, obchody a samozrejme verný sme ostali maloobchodným zákazníkom.

V rámci Košíc a východného Slovenska rozvážame tovar vlastnou dopravou. Do ostatných častí Slovenska posielame tovar prepravnou službou alebo Slovenskou poštou.

Našou výhodou je, že nie sme obyčajný obchod, nášmu zákazníkovi odborne poradíme, tovar dovezieme až domov, doporučíme dobrý servis resp. špecialistu na danú problematiku.

V ponuke máme oleje, filtre, brzdy, motorové diely značiek dodávaných do prvovýroby.
Ponúkame ZADNÉ NÁPRAVY nové aj repasované, polonápravy, čapy - bolcne, torzné tyče.               


 
Lámete si hlavu s darčekom pre svojich blízkych?

Nerobte to.Máme riešenie pre Vás, Vašich blízkych, priateľov a známych ...
Darčeková poukážka v hodnote 10 Eur na nákup tovaru v našej predajni SIHO, ktorú môžete využiť na celý sortiment našich výrobkov. Stačí prísť k nám do predajne a zakúpiť túto darčekovú poukážku.


Upozornenie: Týmto Vás chceme upozorniť, že na niektorých našich dokladoch je uvedené číslo 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktorý nahrádza nový zákon číslo: 122/2013 Z.z. Za tlačovú chybu sa Vám ospravedlňujeme.